location_on تهران ، خیابان آزادی خیابان شهیدان (روبروی مترو حبیب اله ) برج زیتون local_phone 09101874055

خدمات طراحی سایتخدمات طراحی سایت شرکت INT : این گروه با برنامه نویسان و طراحانی بسیار مجرب در زمینه طراحی انواع وب سایت و هدفمند سازی و پیشرفت در توسعه کسب و کار و تجارت و ... می باشد . خدمات طراحی سایت گروه برنامه نویسی و طراحی INT بصورت کاملا حرفه ای بوده و تمامی وب سایت های طراحی شده توسط این گروه سئو بیس و بهینه و داینامیک می باشد . شرکت طراحی سایت INT  به منظور پیشبرد اهداف خود و خرسندی مشتریان تمامی وب سایت های ارائه شده را بصورت کاملا داینامیک , سئو بیس و با قیمت های بسیار مناسب ارائه خواهد داد و بصورت رایگان سایت ها را با ویژگی ریسپانسیو ( واکنشگرا ) کاملا رایگان اهدا تقدیم خواهد کرد .

خدمات طراحی سایت

با توجه به اینکه هدف ما پیشرفت جامعه و رضایت مشتریان می باشد این گروه بصورت اختصاصی برای مشتریانی که نیاز به آموزش و فراگیری اینترنت و سئو سایت را دارند جلساتی را بصورت رایگان مختص آموزش کامل اینترنت و روشهای بهینه سازی سایت و سئو سایت و... را در حیطه ی کاری خود قرار داده است .یکی دیگر از خدمات رایگان این گروه پشتیبانی کاملا رایگان 1 ساله از وب سایت ها می باشد که در قرارداد موجود ثبت خواهد شد.  خدمات طراحی سایت شرکت INT  به شرح زیر می باشد .

طراحی سایت - طراحی لوگو سایت - طراحی ست اداری - سئو و بهینه سازی سایت - طراحی کارت ویزیت - تولید محتوای وب سایت - پشتیبانی رایگان 1 ساله - طراحی بنر و...

chat_bubble_outline ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
expand_less