تهران ، میدان ولیعصر جنب مترو کوی شاهد پلاک 8 واحد 3
88895790

طراحی سایت نیازمندی

طراحی سایت نیازمندی

طراحی سایت نیازمندی

یکی از موثرترین راه های درآمد و کسب و کار بصورت اینترنتی داشتن یک سایت نیازمندی حرفه ای می باشد . این روش با کمترین و حداقل هزینه میتوانید به درآمد مورد نیاز خود دست پیدا کنید .

روش کار سایت های نیازمندی بدین صورت می باشد که یکسری از مشاغل و یا اصناف خاص را در خود قرار میدهد و با این کار افراد بواسطه ی این سایت مشاغل مورد نیاز و یا خدمات مورد نیاز خود را در سایت شما می یابند . مشاغلی که در سایت نیازمندی ثبت نام میکنند به منظور درج و ماندگاری بیشتر در سایت شما باید هزینه هایی را بپردازند .به عنوان مثال یک سایت نیازمندیهای پزشکی تمامی مواردی که مربوط به حیطه ی شغلی پزشکان می شود را در بر میگیرد

در سایت نیازمندی های پزشکی لیست تمامی پزشکان و متخصصان و محل استقرار آنها و شیوه های درمانی و تخصص آنها , داروخانه ها, مراکز درمانی و بیمارستانها و نوع خصوصی و یا دولتی آنها   و... میتواند قرار داشته باشد . با این وجود پزشکان به منظور آشنایی بیماران با تخصص آنها و محل استقرار خود در سایت نیازمندیهای پزشکی ثبت نام میکنند و با این حال بیمارانی که در موتورهای جستجوگر نام دکتر مورد نظر و یا تخصص مورد نظر خود را جستجو نمایند سایت نیازمندیها کمک بسیار شایانی به آنها خواهد نمود. با این حال علاوه بر ایجاد یک مرجع کامل از پزشکان متخصص و ... منبعی بسیار عالی برای درآمد نیز به شمار خواهد رفت . رفته رفته و با ازدیاد بازدید کنندگان سایت نیازمندی صاحبان نیازمندی میتوانند از راه های دیگر نیز اقدام به کسب درآمد نمایند . به عنوان مثال در اسلاید های حرکتی سایت و یا با ایجاد بنرهای مشخص در سایت میتوانند شرکت های دیگر از درخواست کنندگان تبلیغات هزینه های مشخص شده ای را برای زمان محدود دریافت نمایند .

 

طراحی سایت نیازمندی 

یک وب سایت نیازمندیها میتواند شامل امکانات زیر باشد :

ثبت کاربران

پروفایل شخصی کاربران

قابلیت ویرایش پروفایل توسط کاربر

ثبت آگهی رایگان و غیر رایگان توسط کاربر

مدیریت تمامی آگهی ها

درگاه بانک

فعال و یا غیر فعال سازی کارب توسط مدیر سایت

ثبت مقالات و اخبار

ثبت آگهی های ویژه توسط مدیر سایت

آگهی های ثبت شده توسط کاربر میتواند شامل  : نام , شغل , تخصص , توضیحات در مورد تخصص , آدرس نوشتاری + آدرس از روی نقشه , آدرس شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام , اینستاگرام , لینکد این , گوگل پلاس , تویئتر و... + ثبت عکس شخصی و گالری عکس مربوط به مشاغل و...

ثبت بنر های تبلیغاتی و... باشد

 طراحی سایت نیازمندی

قیمت طراحی سایت نیازمندی :

در حرفه ی طراحی سایت با توجه به امکاناتی که مشتریان در وبسایت خود نیاز دارند قیمت های متفاوتی وجود دارد . و قیمت های پایه ی طراحی سایت نیازمندی با توجه به امکانات مورد نظر قابل تغییر می باشد . اما شرکت طراحی سایت INT   به منظور خشنودی مشتریان خود علاوه بر خدمات رایگان و متنوع قیمت های بسیار مناسبی را جهت طراحی سایت نیازمندی در نظر گرفته است . به منظور آگاهی از قیمت های طراحی سایت نیازمندی از طریق راه های ارتباطی با گروه INT میتوانید اقدام نمایید.

 طراحی سایت نیازمندیها میتواند در حیطه های کاری متفاوتی نظیر : نیازمندیهای پزشکی , نیازمندیهای عروس و داماد , نیازمندیهای سالمندان , نیازمندیهای آرایشی و بهداشتی , نیازمندیهای املاک , نیازمندیهای تمامی اصناف , نیازمندیهای بازار کار , نیازمندیهای ساختمانی و.... باشد . شرکت طراحی سایت INT  با رویکردی متفاوت در زمینه طراحی سایت حرفه ای با رعایت اسنانداردهای روز دنیا و بصورت کاملا حرفه ای و سئو بیس ( بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر )  و خدماتی هم چون 1 سال پشتیبانی و آموزش اینترنت و سئو بصورت کاملا رایگان در خدمت هم میهنان عزیزمان در سرتاسر کشور می باشد .

خدمات گروه INT  علاوه بر طراحی سایت ,  طراحی لوگو , طراحی بنر , طراحی ست اداری , سئو و بهینه سازی سایت , تولید محتوای سایت نیز می باشد .

به منظور مشاهده ی نمونه کارهای طراحی سایت نیازمندی روی لینک زیر کلیک کنید :

»»»»  نمونه کارهای طراحی سایت نیازمندی  ««««

با آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون برای شما . سرفراز و سربلند باشید

 

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :