location_on تهران ، خیابان آزادی خیابان شهیدان (روبروی مترو حبیب اله ) برج زیتون local_phone 09101874055

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت

سئو چیست : 

سئو SEO  مخفف کلمات Search Engine Optimization  می باشد  که ترجمه ی فارسی آن بهینه سازی موتورهای جستجوگر می باشد . سئو به یک سری عملیات و امور در سایت از جمله نوع طراحی سایت ، بهینه نوشته شدن سایت ، رعایت استانداردهای سایت ، استفاده از کلمات  کلیدی مناسب ، استفاده از تگ ها و متا تگ های مناسب ، روش های لینک بیلدینگ و تولید محتوای مناسب و... می باشد که دست در دست یکدیگر داده و باعث بالا رفتن رتبه ی سایت خواهند شد . این عملیات را سئو و بهینه سازی سایت می نامند . 

 

سئو و بهینه سازی سایت

چرا  به سئو نیاز داریم : 

اصولا یک شخص یا شرکت و.. زمانی که یک وب سایت را طراحی میکنند در قبال آن انتظاراتی دارند که باید از سایت برآورده شود . به عنوان مثال یک فروشگاه اینترنتی بعد از هزینه های زیادی که برای طراحی سایت خود قرار داده و زمان زیادی را صرف درج محصولات در سایت انجام داده ، انتظار دارد که مشتریان از سایت خریداری نمایند و پیشرفتی در فروش محصولات خود داشته باشد . زمانی که یک سایت سئو نداشته باشد و در صفحات بعدی لیست گوگل باشد امکان بازدید بسیار کمتری دارند . و زمانی که یک کاربر یک محصولی را سرچ کند 95 درصد افراد محصول مورد نظر خود را در همان صفحه ی ابتدایی موتورهای جستجوگر پیدا میکنند . بنابراین وجود سایت در صفحات ابتدایی یکی از مهمترین ویژگیهای سئو یک سایت می باشد . و سایتی که دارای سئو نباشد در کل بدون استفاده می باشد . بنابراین سئو در امر طراحی سایت و برندینگ و فروش و... نقش اصلی را ایفا میکند . اما زمانی که یک سایت سئو مناسبی داشته باشد اما محتوای غیر مفیدی از نظر کاربران داشته باشد به زودی افت شدیدی پیدا خواهد کرد و کاربران خود را از دست خواهد داد . بنابراین تنها سئو جهت موجودیت سایت در صفه ی اول مهم نمی باشد . بنابراین تمامی نکات جهت بهینه سازی سایت باید در نظر گرفته شود .

سئو و بهینه سازی سایت

نکات مهم در سئو  : به ترتیب اولویت سئو دارای شاخصه هایی می باشد که باید حتما رعایت شود . اولین و مهمترین آن انتخاب کلمات کلیدی مناسب می باشد . کلمه ی کلیدی مناسب کلمه ایست که توسط کاربران  جستجو شود و ارزش انجام عملیات سئو را داشته باشد . به عنوان مثال ما دارای یک سایت دانلود برنامه اندروید هستیم  اگر کلمه ی دانلود را به عنوان کلمه ی کلیدی اصلی قرار دهیم  کاربر را به مقصد اصلی نمیرساند  ، بهترین انتخاب کلمه ی کلیدی دانلود برنامهه اندروید می باشد . هر کلمه ی کلیدی تعداد سرچ مخصوص به خود را دارد که امروزه ابزار های متفاوتی برای مشخص کردن کلمات کلیدی وجود دارند اما بهترین آنها ابزار keyword planner  گوگل می باشد که یکی از دقیق ترین و مناسب ترینن ابزارهای انتخاب کلمات کلیدی و... می باشد .بنابراین کلمات کلیدی را انتخاب کنید که تعداد سرچ مناسبی داشته بشاند . نکته ی بعدی و از مهمترین نکات سئو و بهینه سازی سایت تولید محتوای مناسب می باشد . در اصل سئو جهت این محتواا انجام می شود و محتوایی از دید گوگل و سایر موتورهای جستجوگر مناسب است که کاربران آنرا مناسب بدانند . یکی دیگر از نکات سئو انتخاب توضیحات descryption  مناسب می باشد . هنگامی که کاربران در موتورهای جسنجوگر کلمه ی مورد نظر خود را سرچ میکنند بخش زیر عنوان های موجود در لیست توضیحاتی قرار دارند که کاربران را مجاب میکنند که به سایت آنها سر بزنند . استفاده از تگ ها و متا تگ های مناسب . روش های لینک بیلدینگ که در آموزش های سئو قرار خواهیم داد و... از نکات بسیار مهم در سئو و بهینه سازی سایت می باشد . در آموزش های سئو به تمامی نکات مهم و مفید بصورت کامل شرح خواهیم داد . 

سئو و بهینه سازی سایت

تعرفه و قیمت سئو  : سئو سایت بر اساس کلمات کلیدی انجام شده  و بستگی به نوع کلمه کلیدی و تعداد رقیبان سایت و تعداد جستجوی در ماه کلمات بستگی دارد . قیمت های سئو در اکثر شرکت های طراحی سایت متفاوت بوده . اما به منظور رعایت و رضایت مشتریان خود قیمت های بسیار مناسبی را برای سئو و بهینه سازی سایت قرار داد ایم . جهت اطلاع از قیمت های سئو از طریق راه های ارتباطی با ما کلمات کلیدی خود را به همراه آدرس وب سایت خود ارسال نمایید تاا کارشناسان ما بعد از چک کردن سایت و کلمه کلیدی قیمت مناسب را برای شما ارسال نمایند . در ضمن طراحی سایت در INT بصورت کاملا تخصصی و سئو بیس انجام شده و تمامی وب  سایت ها را بصورت کاملا رایگان ریسپانسیو ( واکنش گرا ) ارائه خواهد داد که ریسپانسیو یکی از ارکان اصلیسئو می باشد . و به مدت 1 سال از سایت های موجود پشتیبانی رایگان خواهد کرد .

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت :شرکت طراحی سایت INT  در زمینه  سئو و بهینه سازی وب سایت فعالیت دارد که  با بهره گیری از استانداردهای موجود و جدید قوانین موتورهای جستجوگر تمامی موارد جهت بهینه سازی سایت و سئو سایت را برای وبسایت های نیازمند به سئو فراهم می آورد . در بخش طراحی سایت نحوه ی طراحی سایت , کد نویسی , استفاده از کلمات کلیدی مناسب , محتوای متناسب با عنوان , و... همگی در بهبود سئو سایت نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند. شرکت طراحی سایت INT  به منظور بالا رفتن اطلاعات سفارش دهندگان آموزشهای پنل مدیریت سایت و سئو سایت و روشهای بالا بردن رتبه ی سایت را بصورت رایگان آموزش خواهد داد . امروزه یک سایت به تنهایی نمیتواند نیازهای صاحبان سایت ها را بر اورده سازد . اکثر مردم به منظور پیدا کردن مطلب و یا محصول وخدمات و... در موتورهای جستجوگر نیاز خود را جستجو می کنند و تقریبا 90 درصد آنها نیز تنها لینک های صفحه ی ابتدایی موتورهای جستجوگر را مشاهده می نمایند . سئو در این بخش به کمک صاحبان سایت ها آمده و باعث رشد و بالا رفتن رتبه ی سایت خواهد شد . و با مقداری تلاش می توان سایت مربوطه را به صفحه ی ابتدایی موتورهای جستجوگر منتقل کرد .تمامی وب سایت هایی که توسط شرکت طراحی سایت INT ساخته می شوند بصورت کاملا سئو بیس  seo baseمی باشد و تمامی نکات و استانداردهای برنامه نویسی و طراحی سایت و سئو در سایت ها به کار می رود . سئو به مجموعه عملیات مفید نظیر : انتخاب نام دامنه متناسب , نحوه ی طراحی سایت مناسب , کد نویسی بهینه , امنیت بالای سایت , محتوای مربوط به حرفه , بک لینک ی مرتبط و ... می باشد . هر کدام از این ویژگیهای وب سایت می تواند شما را به سمت بهینه شدن صفحات وب سایت یاری نماید . در مقاله سئو چیست ؟ می توانید نکات بسیار مفید و قابل توجهی را در زمینه سئو سایت و روشهای بهینه سازی وب سایت را مشاهده نمایید .

 

با تشکر از همراهی شما

سربلند و پیروز باشید

chat_bubble_outline ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
expand_less